Ingeborg_Coelho

Coelho Ingeborg

Ügyvezető
icoelho@hvp.hu
+3620 982 2913

Pazmanyi_Daniel

Pázmányi Dániel

Borász
dpazmanyi@hvp.hu
+3670 330 2327

Urban Vivien

Urbán Vivien

Borász
vurban@hvp.hu

Lakatos Peter

Lakatos Péter

Étterem, rendezvények, sommelier
plakatos@hvp.hu
+3620 997 1289

Nagy_Mihaly

Nagy Mihály

Értékesítés és sommelier
mnagy@hvp.hu
+3670 777 5051

dani_web

Dávid Dániel

Értékesítés
ddavid@hvp.hu
+3670 458 9183

zsófi_web

Bak Zsófia

Értékesítés és marketing
zsbak@hvp.hu
+3670 902 4342

bendegúz_web

Palágyi Bendegúz

Executive séf – Cinnamon étterem

Nico

Nico Giacometti

Sous séf – Cinnamon étterem

Zsuzsi

Varsányi Zsuzsi

Éttermi vezető
zsvarsanyi@hvp.hu
+3620 997 1289

Kollai_Sandor

Kollai Sándor

Szőlész
skollai@hvp.hu
+3670 332 3772

Maruso_Rodrigo

Maruso Rodrigo

Grafikus & Designer
rmaruso@hvp.hu
+3670 774 2435

Print Friendly